Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Co jest naszą siłą?

Nasza siła, to perfekcyjnie zgrany, młody zespół, dla którego, mimo wieloletniego doświadczenia, praca wciąż pozostaje pasją. Spod naszych rąk wychodzą tylko te projekty, którymi możemy się pochwalić. Dokładamy wszelkich starań aby z efektów naszej pracy klient był zadowolony na równi z nami.

W co wierzymy?

Projektowanie to dla nas coś więcej niż ładna grafika. Wierzymy w skuteczność prostych i nieszablonowych rozwiązań. Wierzymy, że wykreowany przez nas spójny i kompleksowy wizerunek Twojej firmy lub marki jest podstawą ich sukcesu. Nasze pomysły pracują dla Ciebie.

Co kochamy?

Kochamy tworzyć i kiedy to, co tworzymy, staje się trwałe i rozpoznawalne. Uwielbiamy obserwować działające efekty naszej pracy i zadowolenie naszych klientów. Kochamy wyzwania, bo dzięki nim jesteśmy coraz doskonalsi!


Marcin

Marcin

W Chili od samego początku. Wyspecjalizowany w tworzeniu złożonych projektów brandingowych i opakowań. Niezastąpiony w zarządzaniu zespołem i organizowaniu firmy. Z wykształcenia fotograf, z zamiłowania amator sportów ekstremalnych. Raz do roku zmienia dyscyplinę. Ma dwa koty.

Łukasz

Łukasz

Współzałożyciel Chili Studio. Doświadczenie zdobywał pracując wcześniej w innych agencjach reklamowych oraz jako freelancer. Wszechstronny projektant, specjalista ds. PR i komunikacji społecznej, web developer. Trzyma rękę na pulsie zmieniającego się świata nowych technologii i designu. Ma jednego kota.

Bartek

Bartek

Do Chili dołączył gdzieś po drodze i od razu okazał się brakującym ogniwem w zespole. Wszechstronny designer i humanista. Jest niezastąpiony przy tworzeniu identyfikacji wizualnych. Jako wykształcony fotograf udziela się często przy sesjach fotograficznych. Detalista. Jako jedyny zna wszystkie skróty klawiaturowe pakietu Adobe. Ma dwa koty.

Maciek

Maciek

Najmłodszy w zespole. Inżynier budownictwa z wykształcenia, grafik z zamiłowania. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych – są tylko takie, których jeszcze nie robił. Koty ma… jak zapomni poodkurzać.

Zobacz co robimy

t Twitter f Facebook g Google+